Dlaczego FINVAL

Żeby zrealizować najbardziej śmiałe pomysły, swoje siły połączyli najlepsze projektanci i technolodzy. Nigdy nie spoczniemy na laurach, ponieważ z biegiem lat zdobywamy coraz większe doświadczenie.

TRWAŁOŚĆ I WYTRZYMAŁOŚĆ

Niezawodność i długa żywotność łodzi zależy przede wszystkim od wytrzymałości ram strukturalnych łodzi. To jest najbardziej skomplikowany i najdroższy element konstrukcji. Jednak my nie oszczędzamy na tym, co jest ukryte pod tapicerką naszych łodzi, ponieważ jesteśmy pewni, że czas pracuje na naszą korzyść. Żeby nasze łodzie były najbardziej odporne, opracowaliśmy unikalny system wytrzymałości Finval (Finval Hull Durability).

CECHY TECHNOLOGII FHD

NOWA 10-LETNIA GWARANCJA FINVAL

Stale doskonalimy konstrukcje naszych łodzi i przykładamy dużą wagę do jakości użytych materiałów. Pozwoliło nam to wprowadzić nową 10-letnią gwarancję Finval od 2020 roku.
Oprócz wydłużonego okresu gwarancji na wykonanie i podzespoły łodzi, gwarancja trwa nawet po odsprzedaży łodzi drugiemu i kolejnym właścicielom.

*- nawet jeśli wystąpią uszkodzenia spowodowane nieprawidłową obsługą, naprawimy lub wymienimy tę część w najbliższym autoryzowanym przez Finval Centrum Serwisowym

Co mówią nasi klienci

Ta strona używa plików cookie, aby zapewnić Ci najlepsze doświadczenia na naszej stronie.