Finval

9 kwietnia 2021 Autor DevROAN Wyłączono

SIŁA I WYTRZYMAŁOŚĆ

Niezawodność i długa żywotność łodzi zależy przede wszystkim od siły konstrukcji ramy. To najbardziej złożony i kosztowny element konstrukcyjny. Nie oszczędzamy jednak na tym, co kryje się pod wykończeniem naszych łodzi, aby nasze łodzie były jak najtrwalsze, opracowaliśmy unikalny system Finval Hull Durability.

ZDOLNOŚĆ DO ŻEGLUGI I STABILNOŚĆ

Wędkarstwo przy każdej pogodzie to nasza myśl przewodnia, która towarzyszy nam przy projektowaniu łodzi! Aby poruszać się szybko i komfortowo przy silnym wietrze i falach wystarczy stworzyć wąski kadłub z głębokim V. Ale taka łódź będzie sprawiała dużo problemów podczas manewrowania czy kotwiczenia. Niewygodnie będzie się na niej poruszać i łowić. Jeśli łódź jest szersza i o mniejszym V, straci znaczną część swojej zdolności do żeglugi. Jak sprawić, by łódź była jednocześnie stabilna i zdatna do żeglugi, to cecha, do której nasi projektanci nieustannie dążą, doprowadzając to do perfekcji.

ERGONOMIA I WYGODA

Wszystkie nowe modele marki Finval są wynikiem spełnienia naszych marzeń, gdzie każdy centymetr kwadratowy jest przemyślany i ma swoje przeznaczenie. Formułę komfortu Finval można warunkowo podzielić na trzy kategorie:
– tylko materiały wysokiej jakości
– maksymalnie wykorzystana przestrzeń
– oryginalny i przemyślany układ

BEZPIECZEŃSTWO

Aby zapewnić bezpieczeństwo i niezatapialność, wszystkie kadłuby łodzi Finval są wypełnione wysokiej jakości dwuskładnikową pianką o zamkniętych komórkach. Zapobiega to wchłanianiu wody, co ma ogromne znaczenie podczas pracy w wilgotnym środowisku. Aby zapobiec utracie stateczności łodzi, klocki wypornościowe są umieszczone jak najdalej po bokach i w taki sposób, aby wykluczyć możliwość przechylania się zarówno na rufie, jak i na dziobie łodzi.

Ta strona używa plików cookie, aby zapewnić Ci najlepsze doświadczenia na naszej stronie.