Lund

9 kwietnia 2021 Autor DevROAN Wyłączono

LEGENDARNA JAKOŚĆ LUND

Zbudowany przez wędkarzy dla wędkarzy, Lund zapewnia wyjątkową jakość. Starannie wykonane i zaprojektowane przez najlepszych wędkarzy w branży łodzi wędkarskiej, aby poradzić sobie z najtrudniejszymi wodami i pogodą.INNOWACJA I JAKOŚĆ

Inżynierowie Lund nie tylko projektują nasze łodzie, są też ich właścicielami. Konsekwentne użytkowanie łodzi skutkuje ciągłymi innowacjami i nowymi funkcjami wędkarskimi. Wymagają produktu najwyższej jakości nie tylko dla naszych klientów, ale także dla samego siebie. Zasługujesz na łódź wędkarską z masą innowacji i najwyższą jakością dla Twojej rodziny.

KONSTRUKCJE DWUTEOWE

Konstrukcja dwuteowa Lund na całej długości zapewnia proste jak strzała, solidne jak skała kadłuby z doskonałym wsparciem kadłuba i pokładu. Belki dwuteowe są rozmieszczone bliżej siebie, co zapewnia dodatkowe wsparcie i trwałość. Jeśli chodzi o najwyższą jakość, liczy się to, czego nie widzisz.

MATERIAŁY NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI

Lund zajmuje się produkcją i selekcją materiałów najwyższej jakości. Jednym z tych materiałów są nowe pawęże kompozytowe High-Density Performance (HDP). Rygle HDP są objęte dożywotnią gwarancją Lund i są całkowicie odporne na warunki atmosferyczne. Zostały zaprojektowane z myślą o doskonałej wytrzymałości, sztywności i są lżejsze, co przekłada się na lepszą jakość i trwałość.

DOPASOWANIE I WYKOŃCZENIE

Od skrupulatnej dbałości Lund o szczegóły, po lakiery samochodowe, możesz mieć pewność, że Twój Lund będzie przyciągał uwagę sezon po sezonie.

Ta strona używa plików cookie, aby zapewnić Ci najlepsze doświadczenia na naszej stronie.